Książki

i płyty

Sponsorzy

  Halmet - dobry duch przedsięwzięcia, który wspiera je finansowo jak i sprzętowo. Firma zajmuje się sprzedażą armatury łazienkowej i kuchennej, systemów wodnych i gazowych oraz narzędzi i elektronarzędzi.

  Firma Eljacht z Gdańska wspiera przedsięwzięcie przede wszystkim sprzętowo. Eljacht jest autoryzowanym przedstawicielem na Polskę firmy Raymarine, który ma w swej ofercie elektronikę jachtową i jej serwis.

LogoZYCbadzik.gif

  Z-Y.C. wspiera przedsięwzięcie od samego początku zarówno finansowo jak i sprzętowo. Firma zajmuje się organizowaniem rejsów po morzu Bałtyckim, Północnym, Śródziemnym i Oceanie Atlantyckim. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Ponadto oferuje rejsy dla pracowników firm (tzw. team building) oraz ich klientów.

  Roberto&Franco Sp. z o.o. to importer wysokiej jakości produktów włoskich bez konserwantów po bardzo przystępnych cenach.

Podstawowe zasady Firmy Roberto & Franco Sp. z o.o. - sprzedajemy tylko produkty włoskie, sprzedajemy tylko produkty naturalne, bez konserwantów, bez barwników, sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości, oferujemy tylko produkty przetestowane przez nas, każdy klient jest dla nas ważny